Відгуки наших клієнтів

ТОВ "АМКОР СК УКРАЇНА"

Дата реалізації: 2020

У 2020 році компанія ТОВ «Профінстал» виконала генеральне проектування приміщення змішування фарб для нашого підприємства і на даний момент реалізує роботи з монтажу обладнання і всіх інженерних систем в рамках даного проекту.

Ми залишилися повністю задоволені компанією ТОВ «Профінстал», як генеральним проектувальником по виконаному проекту приміщення змішання фарбІ це, поряд з конкурентною ціною, послужило вибором її в липні 2020 року в якості генерального проектувальника реконструкції всієї фабрики для розширення виробничих та складських потужностей.

ТОВ «Ківшовата Агра»

Дата реалізації: 2020

В 2020 році компанія ТОВ «Профінстал» виконувала проект нового будівництва ангара зернових і олійних культур на території існуючого елеваторного комплексу ТОВ «Ківшовата Агра»

Можемо рекомендувати компанію Профінстал, тому що за нашим досвідом вона:

  • Виконує проектні роботи у встановлені терміни
  • Має професійну команду інженерів за всіма основним напрямками
  • Консультує за специфікою і допомагає в формуванні технічних завдань та основних вимог до елеваторного і транспортного обладнання
  • Володіє розумінням узгоджувального та дозвільного законодавства в сфері будівництва та надає якісну консультативну підтримку в цих питаннях
  • Володіє хорошими компетенціями у сфері управління проектами: координація, проведення нарад (в т.ч. і онлайн, що особливо актуально в умовах карантину в 2020 році), протоколювання, планування і т.п.

ТРЦ "CITY CENTER"

Дата реалізації: 2020

Спеціалістами Вашої компанії був здійснений підбір, постачання та запуск в роботу холодильної машини (чиллера) Thermocold DOMINO 1190 Z C B1 для забезпечення холодоносієм вентиляційних установок та фанкойлів ТРЦ "City Center" (м. Миколаїв).

Хочемо подякувати за швидке вирішення задачі, оскільки заміна існуючого чиллера, що вийшов з ладу відбувалася в максимально критичний період року - влітку. Інженери ТОВ "Профінстал" вирішили поставлену задачу якісно і в стислі терміни.

Дякую Вам за співпрацю.

ТРЦ ГОРОДОК (ТОВ БК МПК)

Дата реалізації: 2019

Керівництво ТОВ «БК МПК» висловлює подяку підрядній організації ТОВ «Профінстал» за участь у реалізації проекту монтажу систем опалення, вентиляції та кондиціювання.

На сьогоднішній день роботи виконані якісно, з дотриманням вимог нормативної та проектної документації у встановлені терміни.

Можемо рекомендувати ТОВ «Профінстал», як надійну і відповідальну компанію з штатом висококваліфікованих спеціалістів.

ФАБРИКА "МІВІНА-3", КОМПАНІЇ NESTLE-УКРАЇНА

Дата реалізації: 2016

У 2016 році компанія ТОВ «Профінстал» виконала комплекс робіт по влаштуванню систем вентиляції та кондиціонування в критичних зонах цеху з виробництва макаронних виробів в нежитловому будинку фабрики з виробництва харчових продуктів Мівіна-3, компанії Nestle-Україна.

Фахівцями ТОВ «Профінстал» було розроблено проектну документацію, здійснена поставка обладнання, монтаж і пуско-налагоджувальні роботи систем вентиляції і кондиціонування в умовах діючого цеху.

Всі роботи відповідали діючим технічним і промисловим нормам, нормам з охорони праці та корпоративним вимогам компанії Nestle-Україна.

ПАТ "ВІММ-БІЛЛЬ-ДАНН УКРАІНА" "ХАРКІВСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ КОМБІНАТ"

Дата реалізації: 2018

Компанія Profinstall в 2018 році виконала поставку обладнання, монтаж і пуско-налагоджувальні роботи системи припливно-витяжної вентиляції приміщення мийки візків на ПрАТ «Вімм-Білль-Данн Україна» - «ХМК».

У процесі виконання робіт, компанія Profinstall показала високу кваліфікацію монтажників, а організація робіт проводилася на належному рівні.

Готові рекомендувати ТОВ «Profinstall» як надійну, відповідальну і гнучку компанію з висококваліфікованими інженерами і монтажниками. Дякуємо за працю і бажаємо професійних успіхів.

ПрАТ "ВІММ-БІЛЛЬ-ДАНН УКРАІНА", М. ВИШНЕВЕ

Дата реалізації: 2017

ТОВ «Профінстал» виконав для нашого підприємства розробку робочого проекту по розширенню асортименту продукції сиркові-сирного цеху. В рамках якого були передбачені не тільки заходи щодо розширення асортименту, а й приведення умов праці і гігієнічних вимог стандартів Pepsico і GMP-EU.

Проект був виконаний і зданий в стислі терміни при гарній організації процесу проектування та оперативній комунікації. ТОВ «Профінстал» також пройшов експертизу проекту в необхідному обсязі і надавав досить повну консультативну підтримку за іншими узгоджувальними питаннями.

Дякуємо ТОВ «Профінстал» за виконані роботи. Бажаємо професійних успіхів. І можемо рекомендувати, як підрядника.

ПрАТ "НІЖИНСЬКИЙ ЖИРКОМБІНАТ"

Дата реалізації: 2018

При будівництві олійно-екстракційного заводу на нашому підприємстві, для монтажу внутрішніх інженерних мереж, нами була обрана підрядна компанія ТОВ «Профінстал».

Була перевірена і доопрацьована проектна документація згідно з необхідними нормативними документами до категорії вибухобезпеки будівлі нормам. Розроблено проект автоматизації систем вентиляції, теплопостачання і опалення будівлі цеху екстракції. 

Можемо рекомендувати ТОВ «Профінстал», як надійну і відповідальну компанію, що володіє штатом висококваліфікованих, професійних інженерів і монтажників.

ПАТ НВЦ "БОРЩАГІВСЬКИЙ ХІМІКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ ЗАВОД"

Дата реалізації: 2019

Фахівцями ТОВ «Профінстал» на нашому підприємстві була розроблена проектна документація на систему підтримки мікроклімату та проект автоматизації систем вентиляції, теплопостачання і опалення, відповідно до вимог нормативних документів, в складському комплексі.

Також було виконано проекти з модернізації системи кондиціювання повітря лабораторних приміщень і системи холодопостачання технологічного обладнання. 

Можемо рекомендувати ТОВ «Профінстал», як надійну і відповідальну компанію.

ПАТ "ВІЛЬНЯНСЬКИЙ МЕЗ" (ТОВ ПАРАДІЗ ХХІ)

Дата реалізації: 2019

У 2019 році компанія «Профінстал» виконала комплекс робіт для ТОВ «Парадиз XXI» з постачання та монтажу систем опалення, вентиляції та кондиціонування в цех екстракції, з проведенням пусконалагоджувальних робіт.

Основними критеріями вибору підрядника для нас були: професійний рівень команди фахівців та стислі терміни виконання робіт. 

Готові рекомендувати компанію як надійного, кваліфікованого та ефективного підрядника і відповідального партнера.

ПрАТ "ЛЕКХІМ-ХАРКІВ"

Дата реалізації: 2016

У березні 2016 року компанія ТОВ «Профінстал» виконала роботи з модернізації холодопостачання систем вентиляції та кондиціонування нашого підприємства, а також пуско-наладку двох холодильних машин (чілерів) Clivet.

Роботи були виконані оперативно і якісно.

Можемо рекомендувати компанію ТОВ «Профінстал», як надійного і відповідального підрядника.

ТОВ ОЛІЙНОЕКСТРАКЦІЙНИЙ ЗАВОД "СП УКРСОЯ"

Дата реалізації: 2016

На нашому підприємстві будувався новий цех з екстракції рослинних жирів компанією ТОВ "Профінстал".

Відмінною особливістю роботи ТОВ «Профінстал», є оперативність і висока організованість співробітників організації, готовність швидко реагувати на обставини і приймати відповідні рішення.

Дякуємо колектив ТОВ «Профінстал» за добру працю на нашому підприємстві і готові рекомендувати, як надійного партера.

ТОВ «Завод €вроформат»

Дата реалізації: 2020

ТОВ «Завод €вроформат» здiйснює будiвництво в Києвi нового виробничого корпусу з трьома масштабними цехами.

ТОВ «Профiнстал» було залучено до цього будiвництва в якості пiдрядної органiзацiї для облаштування таких iнженерних мереж:

  • система опалення виробничого корпусу №1;
  • система опалення адмiнiстративного корпусу №2;
  • система теплопостачання вентиляцiйного виробничого корпусу №1;
  • система теплопостачання вентиляцiйного адмiнiстративного корпусу №2.

ТОВ «Завод €вроформат»  рекомендує  ТОВ «Профiнстал»  як надiйного i чесного партнера, який завжди виправдовує очiкуваний результат.

ПП М'ЯСОКОМБІНАТ "ВК і К"

Дата реалізації: 2015

ТОВ «Профінстал» запропонувала нам краще технічне рішення тієї задачі, яка у нас була, а також оптимальну вартість і терміни виконання робіт. Це були основні критерії, за якими ми її вибрали.

Результатами робіт, оперативністю і гнучкістю компанії Profinstall ми залишилися повністю задоволені. Всі роботи проводилися чітко, злагоджено, і в терміни. Колектив компанії - справжні професіонали. Готові рекомендувати ТОВ «Профінстал», як відповідального і надійного підрядника.

 

ПрАТ "ФАРМСТАНДАРТ- БІОЛІК"

Дата реалізації: 2015-2018

ТОВ «Профінстал» виконав для нашого підприємства 4 проекти опалення, вентиляції та кондиціонування виробничих ділянок - чисті приміщення по GМР. А також провели монтаж і пуско-наладку двох ділянок - Клініки №6 та ділянки виробництва Гідрокортизону.

Дуже важливо для нас, як для фармацевтичного заводу, що компанія ТОВ «Профінстал» правильно і у повному обсязі надавала всю необхідну документацію на поставлене обладнання та змонтовані системи (робочу документацію, паспорти вентиляційних систем, паспорта на обладнання, техніко-експлуатаційну та іншу документацію), що дозволило без проблем пройти їх валідацію.

Дякуємо ТОВ «Профінстал» за виконані роботи. Бажаємо професійних успіхів. І можемо рекомендувати, як підрядника.

ТОВ "АПК САВИНСЬКА", АГРОХОЛДИНГ АСТАРТА

Дата реалізації: 2017

Компанія Profinstall в 2017 році виконала монтаж системи вентиляції на нашому цукровому заводі.

Розроблені проектні рішення і змонтована система вентиляції в цілому повністю відповідали поставленої нами задачі і значно поліпшила умови праці в критичних зонах.

Всі роботи були виконані в строк, відповідно до наданого спочатку графіка.

Дякуємо за роботу і готові до подальшої співпраці.

ПрАТ ХІМФАРМЗАВОД "ЧЕРВОНА ЗІРКА"

Дата реалізації: 2017

Хочемо відзначити високу кваліфікацію і компетентність інженерного складу компанії ProfInstall у всіх вимогах до систем опалення, вентиляції та кондиціонування, а також їх автоматизації в чистих приміщеннях, що класифікуються за GMP.

Організація робіт і кваліфікація монтажників, які виконували роботи на об'єкті, також були на високому рівні.

Дякуємо колективу ТОВ «Профінстал» за хорошу роботу на нашому підприємстві і готові рекомендувати, як надійного партнера.

ПрАТ "ІНДАР"

Дата реалізації: 2018

За час співпраці компанія ProfInstall встигла зарекомендувати себе як професійний і надійний партнер. Відмінною рисою роботи ТОВ "ПРОФІНСТАЛ" є оперативність та висока організованість співробітників організації, готовність швидко реагувати на обставини.

Виходячи з вищесказаного, ПрАТ "По виробництву інсулінів "Індар"" хотіло б відзначити високий потенціал компанії "ПРОФІНСТАЛ", націленість на подальший успішний розвиток і процвітання.

КПОЗ "ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ТУБЕРКУЛЬОЗНА ЛІКАРНЯ"

Дата реалізації: 2018

Компанія ТОВ «Профінстал» взяла на технічне обслуговування системи вентиляції в нашій лікарні.

Фахівці ТОВ «Профінстал» привели їх всіх в гарний стан і підтримували в належному стані. Сервісний інженер завжди був на зв'язку і консультував нас, якщо в цьому виникала необхідність.

Можемо рекомендувати ТОВ «Профінстал», як надійну і відповідальну компанію, що володіє штатом висококваліфікованих професійних сервісних інженерів.

АВТОКОМПЛЕКС, СТО, МИЙКА

Дата реалізації: 2015

ТОВ «Профінстал» виконав виготовлення повітропроводів, фасонних частин і фланців (загальна площа понад 200 м.кв.) для системи вентиляції на нашому СТО.

Все було виготовлено згідно з нашими специфікаціями. Наша монтажна бригада, яка проводила монтаж даних повітропроводів, високо оцінила якість вироблених виробів і легкість їх монтажу.

Можемо рекомендувати ТОВ «Профінстал», як надійну і відповідальну компанію, що володіє високоякісним виробництвом повітропроводів.

ПрАТ "КОЛОС", GLENCORE

Дата реалізації: 2017

У 2017 році компанія ТОВ «Профінстал» виграла тендер і виконала комплекс робіт по поставці та монтажу системи живлення кондиціонерів на ЗАТ «КОЛОС».

Відповідно до визначеного технічного завдання фахівцями ТОВ «Профінстал» був розроблений проект, виконаний монтаж і пусконалагоджувальні роботи мережі.

Компанія ТОВ «Профінстал» зарекомендувала себе як надійна і відповідальна компанія, що має штат кваліфікованих інженерів і монтажників.

РЕШЕТИЛІВСЬКИЙ МАСЛОЗАВОД, ФІЛІЯ ТОВ "ФУД ДЕВЕЛОПМЕНТ"

Дата реалізації: 2018

Фахівцями ТОВ «Профінстал» було розроблено проектну документацію на системи підтримки мікроклімату згідно вимог нормативних документів і з використанням тривимірного ВІМ моделювання. Розроблено проект автоматизації систем вентиляції, теплопостачання і опалення.

Хочемо відзначити високу кваліфікацію і компетентність інженерного складу компанії у всіх вимогах до систем підтримки мікроклімату і автоматизації цих систем і можемо рекомендувати ТОВ «Профінстал».

Зв'яжіться з нами

Дякую за звернення!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.