Водопровід і каналізація для виробництва

Будівництво зовнішніх водопровідних та каналізаційних мереж для виробництва. При проектуванні необхідно організовуватися на основі регламентованих правилах стандартів якості і технічних норм. Проектна частина водопостачання і каналізації включає в себе технічну, адміністративну та організаційну інформацію, необхідну для підтримання дисципліни під час будівельних робіт і здачі проекту під ключ.

Розробка проекту здійснюється відповідно до відомостей, прописаними в документах СНіП, СП, ГОСТ та ін.

Організація, технологія зовнішніх мереж і підготовчий етап

У проектній документації враховуються особливості виробництва і характерна інформація. Підрядник повинен ознайомитися з робочим і змістовним переліком на будмайданчику. Всі роботи здійснюються за затвердженими нормами та вимогами. Суміжні роботи здійснюються за заданим часом, а все додаткове обладнання і будівництво на майданчику узгоджується з генеральним підрядником.

Перед тим, як приступити до планових робіт замовник оформляє дозвіл на будівництво і передає його виконавцю. Потім оформляється допуск за формою виконання земельних робіт. Всі додаткові будівельні етапи на небезпечних ділянках виробництва, які не були погоджені раніше, фіксуються по СНіП.

Поетапне будівництво каналізації і водопроводу

  1. Обробка ґрунту екскаватором;
  2. Коригування траншеї;
  3. Піщана підготовка;
  4. Монтаж колодязів, труб та ін.
  5. Заповнення та утрамбування ґрунту в траншеї.

Пристрій каналізації та водопостачання

Піщану основу під труби проводять за допомогою інструментів, екскаваторів і самоскидів. Пісок переміщують в траншею і встановлюють підставу. Підкладка під трубопровід здійснюється для всіх видів ґрунту за допомогою піску, товщина якого вказується в проектному рішенні. Після вирівнювання до установки поміщаються приямки в місцях стику.

Укладання труб здійснюється за допомогою устаткування або вручну, якщо дозволяє вага секції. Полімерні труби поділяються на два види - роз'ємні і нероз'ємні, які в свою чергу діляться на:

  • Зварені по швах стиків;
  • Фланець;
  • Електричні муфти;
  • Розтрубні з ущільнювачем.

Інжинірингова проектно-монтажна компанія Profinstall надає повний комплекс послуг в сфері будівництва, монтажу та проектування опалення, вентиляції, кондиціонування та аспірації виробничих підприємств, а також комерційної нерухомості. Структура організації складається з повного штату кваліфікованих фахівців різного спрямування, завдяки чому нам відкрита можливість здавати проекти під ключ. Заповнюйте форму зворотного зв'язку або телефонуйте нам напряму для безкоштовної консультації.

Київ
Харків
Львiв

наша адреса:

04080, Київ, вул. Кирилiвська, 104

наш телефон:

+38 (044) 232-49-90 +38 (050) 405-95-09

наша пошта:

office@profinstall.com.ua
Київ
Харків
Львiв

наша адреса:

61072, Харкiв, пр-т Науки, 58

наш телефон:

+38 (057) 780-45-76 +38 (050) 405-95-03

наша пошта:

office@profinstall.com.ua
Київ
Харків
Львiв

наша адреса:

79000, Львiв, вул. Зелена, 115-б

наш телефон:

+38 (057) 780-45-76 +38 (050) 406 95 02

наша пошта:

office@profinstall.com.ua