Водопровід і каналізація для виробництва

Будівництво зовнішніх водопровідних та каналізаційних мереж для виробництва. При проектуванні необхідно організовуватися на основі регламентованих правилах стандартів якості і технічних норм. Проектна частина водопостачання і каналізації включає в себе технічну, адміністративну та організаційну інформацію, необхідну для підтримання дисципліни під час будівельних робіт і здачі проекту під ключ.

Розробка проекту здійснюється відповідно до відомостей, прописаними в документах СНіП, СП, ГОСТ та ін.

Організація, технологія зовнішніх мереж і підготовчий етап

У проектній документації враховуються особливості виробництва і характерна інформація. Підрядник повинен ознайомитися з робочим і змістовним переліком на будмайданчику. Всі роботи здійснюються за затвердженими нормами та вимогами. Суміжні роботи здійснюються за заданим часом, а все додаткове обладнання і будівництво на майданчику узгоджується з генеральним підрядником.

Перед тим, як приступити до планових робіт замовник оформляє дозвіл на будівництво і передає його виконавцю. Потім оформляється допуск за формою виконання земельних робіт. Всі додаткові будівельні етапи на небезпечних ділянках виробництва, які не були погоджені раніше, фіксуються по СНіП.

Поетапне будівництво каналізації і водопроводу

  1. Обробка ґрунту екскаватором;
  2. Коригування траншеї;
  3. Піщана підготовка;
  4. Монтаж колодязів, труб та ін.
  5. Заповнення та утрамбування ґрунту в траншеї.

Пристрій каналізації та водопостачання

Піщану основу під труби проводять за допомогою інструментів, екскаваторів і самоскидів. Пісок переміщують в траншею і встановлюють підставу. Підкладка під трубопровід здійснюється для всіх видів ґрунту за допомогою піску, товщина якого вказується в проектному рішенні. Після вирівнювання до установки поміщаються приямки в місцях стику.

Укладання труб здійснюється за допомогою устаткування або вручну, якщо дозволяє вага секції. Полімерні труби поділяються на два види - роз'ємні і нероз'ємні, які в свою чергу діляться на:

  • Зварені по швах стиків;
  • Фланець;
  • Електричні муфти;
  • Розтрубні з ущільнювачем.

Інжинірингова проектно-монтажна компанія Profinstall надає повний комплекс послуг в сфері будівництва, монтажу та проектування опалення, вентиляції, кондиціонування та аспірації виробничих підприємств, а також комерційної нерухомості. Структура організації складається з повного штату кваліфікованих фахівців різного спрямування, завдяки чому нам відкрита можливість здавати проекти під ключ. Заповнюйте форму зворотного зв'язку або телефонуйте нам напряму для безкоштовної консультації.