Проектування промислового водопроводу

Проектування водопроводу на промислових підприємствах має важливе значення. Так як інженерна мережа на виробництвах вимагає ресурс певної якості, мережі проектуються з метою мінералізації окислення і скупчення домішок в поставленій воді. Не дотримання правил, заданих нормами і вимогами СНіП, може привести до псування виробничого обладнання або цвілі.

Переважно на території підприємства провести додаткову мережу для подачі питної води. Для цього необхідно дотримуватися санітарних і гігієнічних норм, щоб вода була відфільтрована і не містила шкідливих речовин.

Стандарти і норми роботи водопроводу на промислових підприємствах

Установка водопостачання складається з декількох етапів, починаючи від комплексного проектування і закінчуючи пусконалагодженням, кожній з яких займається фахівець своєї діяльності. Документація правил і норм:

  • СНіП № II-Г.1-70;
  • СН № 245-71;
  • СНіП № II-Г.4-70;
  • ГОСТ № 2874-82, ін.

Проектування промислового водопостачання

Залежно від розташування підприємства, його діяльності та інших характерних чинників, система водопостачання поділяється на зворотну, послідовну і прямоточну.

Прямоточна система подачі води здійснюється по прямій колії з точки А в точку В, до стічних вод. Послідовне водопостачання дозволяє перенаправляти потік після експлуатації в інше виробниче приміщення, однак система не очищає стоки. Нарешті, найвигідніший і економічний варіант схеми водопостачання - оборотна система. Завдяки подібному водопроводу відкривається можливість використовувати очищені стоки повторно. Підвиди етапу класифікуються від призначення підприємства. Компанія Profinstall готова надати безкоштовну консультацію.

Технічне водопостачання

Система технічного водопостачання є комплексом проектних складових, спрямованих на подачу води і висновок ресурсу в стоки. В обладнання входять паркани, системи очищення, подачі, зберігання і розподілу води по території і за межі підприємства. Складається з:

  1. Хімічне обладнання для очищення води;
  2. Водонапірна вежа;
  3. Водозабір для відбору ресурсу з найближчого сховища;
  4. Відстійники;
  5. Водовідводи;
  6. Насосні станції та ін.

Певної системи для підвиду підприємства не існує. Проектування здійснюється на основі характеристик і даних підприємств. Професійні проектувальники нашої команди встановлять систему водопостачання будь-якої складності. Компанія Profinstall надає повний комплекс послуг в сфері опалення, вентиляції, кондиціонування та аспірації підприємств і нерухомості. Телефонуйте для безкоштовної консультації або заповнюйте форму зворотного зв'язку.