Монтаж каналізації в адміністративних і офісних приміщеннях

Монтаж каналізації в адміністративних і офісних приміщеннях регулюється зводом правил СНиП (абревіатура розшифровується як «Звід норм і правил»). За аналогією з водопроводом, каналізація ділиться на два типи: зовнішню і внутрішню. В даній статті поговоримо про внутрішню каналізацію в офісах і адміністративних будівлях.

У разі якщо система каналізації не відповідає основним вимогам, виникає необхідність в установці системи очищення стічних вод.

Існують наступні види внутрішньої каналізації:

  • побутова каналізація
  • виробнича система
  • мережа внутрішніх водостоків

Прокладка внутрішньої каналізації (розводка мереж) проводиться в підвалі будівлі, відкритим способом, що забезпечує її доступність при необхідності проведення ремонтних робіт.

Крім підвалів, каналізація в офісних будівлях може бути проведена в спеціальних приміщеннях або на технічних поверхах. Закриті самопливні трубопроводи служать для відводу стічних вод.

У деяких випадках розводка каналізації в офісних та адміністративних будівлях проводиться прихованим способом, тоді комунікації ховаються під підлогою на землі, в підшивних стелях, а також в спеціальних призначених для цього панелях.

Виділяють також малошумну внутрішню каналізацію. У чому її особливість? В першу чергу, що очевидно з назви, цей тип відведення стічних вод виробляє мінімум шумових ефектів. Замість чавунних труб використовуються безшумні труби з таких матеріалів, як полімери.

Як і у випадку з монтажем водопроводу, розводка каналізаційних систем вимагає неухильного дотримання СНиП, а також участі тільки професіоналів, якими є співробітники монтажної і інжинірингової компанії Profinstall.