Витяжна вентиляція від джерел пароутворення в промисловості

вентиляцияУ виробничих приміщеннях існують локальні джерела забруднень, пара і тепла, які необхідно видаляти. Витяжна вентиляція в промислових приміщеннях є дуже ефективною і порівняно маловитратною.

Проблема очищення повітря в промислових приміщеннях, цехах, вирішується за рахунок монтажу системи промислової витяжної вентиляції. План монтажу повинен бути включений в план зведення будівель, що строго контролюється на державному рівні.

Від наявності витяжної вентиляції залежить здоров'я і безпека робочих, які працюють в промислових цехах, адже часто в таких приміщеннях накопичуються шкідливі продукти обробки металів, шкідливі хімічні сполуки і т.п.

З метою підтримки безпеки і високої працездатності трудящих промислового цеху, з приміщення необхідно видаляти всі шкідливі токсичні сполуки, гази, пил, дим від зварювання т.д., які у великій кількості утворюються навколо робочого місця співробітників промислового підприємства.

У разі, якщо допустити тривалий вплив перерахованих речовин на людський організм, сумні наслідки для здоров'я неминучі. Саме тому так важливо провести монтаж витяжної вентиляції.

На жаль, використання природної вентиляції в промислових цехах з сучасним рівнем технологічного прогресу, не є ефективним, тому виникає необхідність у використанні додаткових спеціальних засобів.

Витяжна вентиляція в промислових приміщеннях є дуже ефективною і порівняно маловитратною. Вона дозволяє скоротити витрату на опалення приміщень, а також очистить повітря від всіляких шкідливих і небезпечних сполук.

Місцева витяжна вентиляція, яка забезпечує чистоту повітря на конкретному робочому місці поблизу джерел освіти і викиду шкідливих хімічних сполук повинні включати кілька фільтрів і спеціальні відсмоктувачі.

У свою чергу, витяжна вентиляція та відсмоктувачі також повинні відповідати деяким вимогам:

  • Забезпечити повне або максимальне покриття джерела викиду шкідливих речовин
  • Вентиляція не повинна перешкоджати робочому процесу
  • Забезпечувати видалення шкідливих утворень природним шляхом, тобто видалення парів і газів вгору, а пилу і холодні гази - вниз
  • Таким чином, встановлюючи витяжну вентиляцію у виробничих приміщеннях, забезпечуються належні умови праці, що сприяють зниженню рівня виникнення професійних захворювань. Крім того, навколишнє середовище захищено за допомогою фільтрів вентиляції від шкідливого впливу промисловості.

Якщо Вам необхідна витяжна вентиляція, телефонуйте нам і фахівці нашої компанії зможуть допомогти Вам підібрати необхідне обладнання, а також проконсультувати щодо системи вентиляції в цілому і при необхідності спроектувати її, поставити все необхідне обладнання і провести монтаж та пусконаладку.