Вентиляція і кондиціонування адміністративних будівель і офісів

Основна увага при будівництві або модернізації вимагає вентиляція і кондиціювання адміністративних будівель і офісів. Нижче ми розглянемо основні моменти, які слід врахувати, а також можемо професійно Вас проконсультувати.статья вентиляция

Монтаж вентиляції в офісах і адміністративних будівлях повинен забезпечити такі умови:
  • Комфорт для клієнтів і офісних співробітників, як результат - успішний розвиток організації і висока продуктивність праці;
  • Захист від шуму з вулиці (кондиціонування приміщень можна здійснювати, не відкриваючи вікон), це особливо актуально для офісних центрів, що знаходяться в центральній частині міста або в місцях з розвиненою інфраструктурою.

Крім того, в офіс не потрапляє пил з вулиці, а також пух і пилок під час цвітіння дерев, що особливо важливо для алергіків. Повітря, що подається в приміщення за рахунок системи вентиляції, очищений за допомогою спеціальних захисних фільтрів.

У добре вентильованому приміщенні може працювати велика кількість співробітників без будь-якого дискомфорту, так як сперте повітря не утворюється. Підтримка мікроклімату на належному рівні (температури і вологості повітря) забезпечують належні умови праці, що сприятливо позначається на виробничому процесі.

До слова, порушення нормального мікроклімату, перепади тиску або зміни рівня вологості повітря можуть стати причиною не тільки зниження працездатності, але і виникнення різних захворювань.

Вентиляція і кондиціонування адміністративних будівель і офісів

Фізична і психічна діяльність, а також процеси обміну речовин безпосередньо залежать від кліматичних факторів. Особливо важлива ця інформація для працівників розумової праці, так як мозок вкрай чутливо реагує на температуру повітря в приміщенні.

Припливно-витяжна вентиляція в офісах і адміністративних приміщеннях забезпечує необхідні параметри мікроклімату. Невеликі відхилення від заданих норм припустимі лише в неробочий час, але ці відхилення повинні бути невеликими. У період робочого часу мікроклімат повинен повністю відповідати оптимальним умовам.

Слід також зазначити, що припливно-витяжна вентиляція для офісних робочих приміщень, кабінетів і конференц-залів повинна бути спроектована окремо.

Крім того, окремі системи вентиляції встановлюються для приміщень для курців, санвузлів, холів, коридорів і приміщень з невеликою площею (не більше 35-ти квадратних метрів).

Якщо в офісі передбачено приміщення для копіювальних робіт, а також для роботи іншої офісної техніки подібного призначення, необхідно передбачити самостійну припливно-витяжну вентиляцію.

Компанія Профінсталл має досвід проектування і монтажу вентиляції і кондиціонування в Харкові і інших містах України.