Установка промислової вентиляції

Монтаж систем вентиляції відповідальний і складний процес, що вимагає високої кваліфікації і знань, закріплених досвідом. Техніка пристрої систем регламентуються будівельними нормами і правилами. Відповідно до правил, будь-яка вентиляційна система повинна проводитися на території обраного приміщення промислового підприємства. Це правило стосується до будь-якої установки, незалежно від функціоналу, габаритів і площі використовуваного простору.

Необхідність вентиляції на підприємстві

Коли мова йде про великі промислові будівлі з великою кількістю співробітників, слід дотримуватися спеціальних норм безпеки. Забезпечення працівників свіжим повітрям є першочерговим завданням. Завдяки системі вентиляції з приміщення видаляється пил і інші забруднення повітря, в тому числі шкідливі запахи. Під час технологічного процесу відбувається фільтрація небезпечних для здоров'я домішок.

Системи промислової вентиляції поділяються на природну і механічну, яка в свою чергу ділиться на:

  • Припливну;
  • Витяжну;
  • Комбіновану (припливно-витяжна).

Механічна вентиляція складається з:

  • Грати;
  • Повітряного фільтра і клапана;
  • Теплообмін для нагрівання повітря;
  • Самого вентилятора та / або шумоглушника.

Комплектація системи вентиляції залежить від збірки, виробника і вартості обладнання. Перед покупкою техніки, необхідно визначитися з призначенням і необхідною потужністю. За запитом клієнта можна зібрати системи з додатковою функцією нагріву і очищення. Залежно від виду вентиляційної системи, вона може включати і калорифер з фільтром.

Система вентиляції з рекуперацією тепла є найбільш поширеною серед подібних приточно-витяжних систем. Своїм попитом вона користується за рахунок економічності і функції підігріву повітря.

Монтаж і збір вентиляційних систем

Монтажем і складанням вентиляційних систем для промислових підприємств повинні займатися професійні фахівці в цій галузі. Відповідальний підхід закріплюється надійністю і довговічністю використовуваного обладнання. Співробітники компанії Profinstall володіють достатніми технічними та практичними знаннями, для швидкої і якісної установки вентиляційних систем будь-якої складності.

Важливим моментом є вибір місця в приміщення для установки систем та інших апаратів забезпечення повітрям підприємства. Так як від розташування техніки виробляється розводка повітроводів, до даного процесу необхідно підходити з усією серйозністю.

Кріплення повітроводів здійснюється безпосередньо в самій будівлі, вертикально або горизонтально. Після орієнтації в просторі необхідно подбати про надійність кріплення до стіни або стелі.

Кріпильні системи для повітроводів:

  • Шпилька;
  • Хомут;
  • Траверса і ін.

Вибір кріплення залежить від габаритів і перетину головного каналу, який циркулює повітря. Повітряні канали поділяються на гнучкі та жорсткі. Для отримання додаткової консультації від кваліфікованого фахівця - заповнюйте форму зворотного зв'язку або звертайтеся до наших менеджерів за вказаними контактними даними на сайті. Консультація безкоштовна.