Тканинні повітропроводи. Плюси і мінуси.

тканевые воздуховоды

Тканинні повітропроводи - це вентиляційні системи, які повністю позбавлені недоліків властивих їх металевим аналогам. Серед переваг такої системи кондиціонування виділяють наступні:

  1. Відсутність протягів, які здатні істотно знизити якість виробництва продукції, тому вони небажані на будь-якому промисловому об'єкті. Текстильна система вентиляції позбавлена цього недоліку. Вона забезпечує рівномірну подачу повітря.
  2. Шум. Для текстильного матеріалу характерна шумова абсорбція. Завдяки цьому, текстильний трубопровід здатний заглушати аеродинамічний шум, який створюють потоки повітря в поєднанні з вентиляторами.
  3. Рівномірний розподіл повітряної маси. Сітчасті вставки, які вшиті по всій довжині текстильної системи кондиціонування, рівномірно подають повітря в приміщення, навіть при високому рівні потужності.
  4. Ціна. Незважаючи на те, що вартість тканини для облаштування текстильної системи вентиляції аналогічна з ціною металу, проте витрати на перевезення і монтаж значно менше, ніж для традиційних вентиляційних систем. У зв'язку з цим можна сміливо заявити про те, що тканинні повітроводи найдешевший варіант для облаштування системи вентиляції на будь-якому виробничому об'єкті.
  5. КонденсатНа поверхні трубопроводу не утворюється конденсат за рахунок того, що тканина має високий рівень паропроникності. Іншими словами, при подачі конденсованого, охолодженого повітряного потоку, утеплювати канал подачі не потрібно. До того ж, розвиток мікроорганізмів за рахунок відсутності вологи і можливості якісного очищення неможливо, що дуже важливо для харчової промисловості та аналогічних з нею підприємств.
  6. Легкість конструкції. Питома вага такої системи кондиціонування порівняємо з пластмасою і становить 250 г. на 1 кв.м.
ТОВ «Профінстал» може спроектувати і провести монтаж системи вентиляції на основі тканинних повітропроводів.