Тканинні повітропроводи - характеристики і застосування

воздуховодТканинні повітропроводи - це альтернатива традиційних систем припливної вентиляційної системи з оцинкованої сталі. У сучасній промисловості тканинні повітроводи використовують з метою поліпшення умов на об'єкті, підвищення енергоефективності та збільшення продуктивності праці. Така вентиляція відмінно працює в будь-яких комерційних приміщеннях, логічних комплексах і навіть на промислових підприємствах.

Вперше використовувати тканинні повітроводи почали в Данії понад два десятиліття тому. Ця сучасна технологія дозволила замінити повітряні трубопроводи з металу на їх тканинні аналоги, які мають найрізноманітніші перетини. Завдяки цьому, можна підібрати оптимальну вентиляцію для будь-якого приміщення.

Оптимальним рішенням сьогодні є тканинні воздуходуви з круглим перетином. З таким перетином можна домогтися максимально інтенсивного обміну повітря. Секторні і сегментні тканинні дифузори стануть ідеальним рішенням для невеликих приміщень або на тих об'єктах, де потрібно, щоб конструкція максимально гармонійно вписувалася в загальний інтер'єр.

ПЕРЕВАГИ ТКАНИННИХ ПОВІТРОПРОВОДІВ

Нова технологія вентиляції промислових приміщень має масу переваг, серед яких варто виділити:

Навіть при високій інтенсивності повітрообміну в приміщення відсутні будь-які протяги. Повітря розподіляється через мікроперфоровану або повітропроникну тканину.

Швидке змішування повітря, яке подається з системи і тим, що є в приміщення.

Тканинні повітропроводи можна прати в пральній машині промислового типу.

Виріб при необхідності можна дезінфікувати.
Процеси корозії відсутні.
Не утворюється конденсат.
Низька вага.
Немає стороннього шуму при роботі вентиляції.
Монтаж и демонтаж виконується в максимально короткі терміни.
Доступна ціна.

Широка різноманітність форм і типів тканинних воздуходувів дозволяє задовольнити запити навіть самого вимогливого замовника.

Купити тканинні повітроводи в Харкові Ви можете звернувшись до нас.

Компанія ProfInstall може спроектувати і провести монтаж системи вентиляції на основі тканинних повітропроводів.