Системи рекуперації і припливна вентиляція

рекуперация статья

Для організації комфортних умов праці та якісного виробництва продукції потрібен правильний повітрообмін і хороша вентиляція. Сьогодні багато вентиляційних систем споживають велику кількість електроенергії, через що істотно підвищується собівартість продукту, що виробляється. Знизити витрати на систему вентиляції в будь-якому приміщення дозволить припливна вентиляція з установкою, яка обладнана рекуперацією тепла / енергії. Особливістю такої системи виступає високий рівень ефективності її роботи за рахунок рециркуляції повітряного потоку. Енергію повітря, яку необхідно видалити, переробляють для охолодження / нагрівання припливного потоку повітря на території приміщення.

Що собою являє рекуператор?

Для рекуперації тепла припливно-витяжну вентиляцію обладнують спеціальним теплообмінником, відомим, як рекуператор. Цей пристрій забезпечує обмін теплом між тепловими носіями. Воно може відрізнятися не тільки за своєю конструкцією, але також і схемою руху носіїв тепла по приміщенню. Застосування рекуператорів істотно розширило можливості сучасної вентиляційної системи.

За рахунок того, що моноблочні вентиляційні установки дозволяють істотно знизити витрати енергії вони змогли завоювати довіру у споживачів і стати гідним конкурентом складальним системам. До того ж, вартість самої припливно-витяжної вентиляції з рекуператором, як і її монтаж, буде істотно нижче її набірного аналога, який вимагає і масу додаткових пристроїв в залежності від ситуації.

Припливна вентиляція з рекуперацією тепла / енергії дозволить економити тепло в межах 30-90%. Відсоток економії повністю залежить, від того якій саме конструкції рекуператора було віддано перевагу. Однак якщо враховувати щомісяця мінус 30%, то вже можна істотно знизити собівартість продукції.

Компанія ProfInstall може спроектувати, підібрати і поставити обладнання та провести його монтаж та пусконаладку таким чином, щоб Ваша припливна вентиляція працювала найбільш енергоефективно.