Припливна вентиляція для захисту оператора від тепла в металургії, скляної промисловості і т.п.

вентиляцияУ виробничих приміщеннях необхідно організувати приплив свіжого повітря в робочі зони для нормальної роботи персоналу. Припливна вентиляція в промислових приміщеннях є дуже ефективною і порівняно маловитратною.

Одним з найважливіших умов охорони праці в промисловості є підтримання нормального мікроклімату в приміщеннях, де працюють робітники.

Одними з чинників, що порушують нормальний мікроклімат, є інфрачервоні промені, які утворюються в ході промислових робіт (розжарювання печей і металевих поверхонь).

Розпечений метал в цехах стає джерелом пара, крім того, розпечений метал має здатність нагрівати все металеві поверхні, що знаходяться в приміщенні. Як наслідок виникає необхідність в створенні комфортних кліматичних умов для робочого персоналу.

Такі умови забезпечує припливна вентиляція, сприяє проникненню свіжого повітря в приміщення цехів.

Приточна вентиляція. Методи забезпечення метеорологічних умов в промисловості

  • З метою забезпечення оптимальних метеорологічних умов, в металургії і скляної промисловості використовується витяжної ліхтар, однак цього не достатньо. Припливна вентиляція здатна створити належні метеорологічні умови робочим в цеху.
  • З метою забезпечення припливу свіжого повітря в цеху, передбачаються вікна, які повинні бути оснащені суцільними стулками. Прорізи служать тієї ж мети, при чому висота їх повинна дорівнювати трьом метрам, а розташовуватися вони повинні на нульовому рівні.
  • З метою створення стійкої циркуляції повітря в промисловому приміщенні, в даху монтується спеціальний витяжний ліхтар. Саме так можна забезпечити приплив свіжого повітря на робочі майданчики, в тому випадку, якщо майданчик розташовується вище нульової позначки, де знаходяться віконні прорізи.
  • Провітрювання потребує не тільки робочий майданчик, але і шлаковий тунель.
  • Припливна вентиляція служить не тільки для захисту оператора від тепла, але і для очищення повітря. Промислове виробництво пов'язане з великою кількістю шкідливих забруднень продуктами обробки, від яких необхідно очищати робочий простір, в якому знаходяться люди.

Варто відзначити, що монтаж припливної вентиляції у виробничому цеху повинен включатися в план зведення будівель промислових підприємств. Це є однією з найголовніших санітарних норм, які оцінюються в період сертифікації на відповідність.

Монтаж вентиляції для захисту оператора від тепла є одним з найголовніших етапів облаштування промислових приміщень.

Вентиляція робочих цехів є надзвичайно важливим напрямом в забезпеченні безпечних умов праці в промисловості.

Саме тому даному питанню приділяється значна увага на державному рівні.

Якщо Вам необхідна припливна вентиляція, телефонуйте нам і фахівці нашої компанії зможуть допомогти Вам підібрати необхідне обладнання, а також проконсультувати щодо системи вентиляції в цілому і при необхідності спроектувати її, поставити все необхідне обладнання і провести монтаж та пусконаладку.