Застосування тканинних повітропроводів

тканевой воздуховодЗастосування тканинних повітропроводів дозволяє знизити витрати на розподіл повітряних потоків понад ніж на 50%. Важливо, що система піддається повному очищенню і навіть дезінфекції. Варто зазначити, що жодна система вентиляції не здатна похвалитися простотою очищення.

Сучасні конструкції повітропроводів з текстилю здатні гармонійно вписатися практично в будь-який інтер'єр, незалежно від його стильового напрямку. За рахунок широкої колірної гами можна ефектно поліпшити дизайн будь-якого приміщення. Сьогодні тканинні повітроводи використовують на різних промислових об'єктах.

  1. Хімічна галузь. Вентиляційна система здатна розподіляти рівномірно повітряні потоки і не заважати робочому процесу.
  2. Харчова промисловість. Цей тип вентиляції можна швидко і неодноразово монтувати і демонтувати для прання та дезінфекції.
  3. Електронна промисловість. Повітря подається очищене і додатково профільтроване крізь тканинні повітроводи.
  4. Басейни, тренажерні зали і спортивні комплекси. На конструкції не накопичується конденсат.
  5. Підприємства громадського харчування. При розподілі повітряних мас протягів немає.
  6. У концертних залах, виставках, кінотеатрах, клубах, супермаркетах і офісних центрах. Виріб можна швидко монтувати / демонтувати, а також цю систему вентиляції вельми зручно зберігати.
  7. Робочі приміщення з низьким температурним режимом.
  8. У військовій сфері.

Необхідно відзначити, що крім перерахованих вище областей використання даної системи вентиляції, рекомендується також встановлювати текстильні повітроводи і тим, кому необхідно нестандартний перетин конструкції вентиляції повітря в приміщенні. Важливо, що повітроводи з тканини володіють абсолютно будь-яким видом перетину. Якщо у вас немає вільного місця для установки традиційної системи вентиляції, то тканинні повітроводи стануть ідеальним варіантом.