Практика забезпечення мікроклімату на виробничому складі — Інжинірингова компанія Profinstall

Забезпечення мікроклімату на виробничому складі зобов'язане повністю відповідати світовим стандартам GMP. Всі виробничі процеси контроль-якість збудовані до вимог GMP. Одним з основних вимог GMP є дотримання параметрів мікроклімату на складі і контролю параметрів. Для підтримки параметрів мікроклімату в складському комплексі встановлено дві незалежні системи підтримки температури і вологості. Як правило, працює одна система і вони повністю функціонують в автоматичному режимі.


Особливості системи підтримки мікроклімату:

  • Підтримка параметрів здійснюється системами вентиляції і холодильними машинами, все обладнання резервоване і управляється мікро контролером.
  • Спочатку в проектному рішенні резервування систем здійснювалося за допомогою вибору двох незалежних систем по кожному об'єкту складського зберігання.
  • Така система дозволяє домогтися максимальної надійності підтримки мікрокліматичних параметрів в безперервному режимі, при раптових відмовах устаткування при проведення планового технічного обслуговування.
  • Системи управління технологічним обладнанням дозволяють спостерігати і архівувати параметри повітряного середовища і режими роботи устаткування.

Черговий диспечер цілодобово стежить за роботою систем і, при необхідності, вносить будь-які зміни в роботу. Перехід з однієї системи на іншу займає мінімум часу (буквально, один клік мишки), що забезпечує надійність підтримки температури і вологості на складі. Це необхідно при раптових відмовах, або при проведенні планового технічного обслуговування. Так само системи управління мікрокліматом.

Більш детально з темою «Практика забезпечення мікроклімату на виробничому складі» можна ознайомитися за посиланням нижче: