Пожежна безпека при вентиляції чистих приміщень.

пожарная безопасностьПожежна безпека при вентиляції чистих приміщень - це зазвичай кілька норм, які суперечать між собою, які краще доручити пов'язувати між собою професіоналам.

Виникнення пожеж сьогодні одна з глобальних проблем сучасної людини. У зв'язку з цим ще на етапі проектування будь-якого об'єкта будівництва необхідно передбачити всі моменти протипожежної безпеки, наявність всіх необхідних систем кондиціонування і вентиляції.

Мета будь-якого протипожежного захисту - це пошук найбільш економічно вигідних, ефективних і технічно обгрунтованих методів попередження розвитку пожеж, а в разі їх виникнення, то ліквідація з мінімальним нанесенням шкоди.

У будь-якому проекті промислової будівлі повинні бути передбачені різні конструктивні, інженерно-технічні та об'ємно-планувальні рішення, які дозволяють в разі пожежі:

  • евакуювати людей з палаючої будівлі до того, як виникне загроза їх здоров'ю та життю
  • не дозволити поширення вогню на будівлі, які розташовані поруч

Відповідно до існуючих правил безпеки в проекті кожного підприємства повинні бути передбачені:

  1. Місця для куріння з якісної вентиляцією.
  2. Окремі приміщення для зберігання сировини, напівфабрикатів і готової продукції, в яких наперед визначено допустиму кількість продукції.
  3. Певний порядок знеструмлення електричних приладів по завершенні робочої зміни або виникнення пожежі.
  4. Якісна вентиляція у всіх приміщеннях промислового об'єкта.
  5. Порядок дій працівників у разі виявлення ними вогнища загоряння.
  6. Наявність пожежних сходів і відкритий доступ до пожежного інвентарю.

Під складування матеріалів, тари і готової продукції, а також стоянок транспортних засобів, в проекті промислової будівлі протипожежні розриви між спорудами не повинні бути виконані з пиломатеріалів, деревини та інших аналогічних матеріалів. Важливо наявність відкритого доступу до пожежних драбин та шляхам під'їзду автомобіля.