Опалення та вентиляція свинокомплексів

Мікроклімат грає дуже важливу роль в місцях безвигульного утримання та розведення худоби. Свині дуже чутливо реагують на мікроклімат: температуру, вологість повітря. Тому його реалізацію краще віддавати професійної компанії.

Важливо підтримувати не тільки теплообмін, а й усувати скупчення шкідливих газів з високим вмістом шкідливих мікроорганізмів. Особливо важливо це правило для місць з високою щільністю утримання свиней.

На свинокомплексах використовується два види вентиляції: 

  • Природна
  • Примусова

До природної вентиляції відносять аерацію повітря за допомогою провітрювання. Для цього використовується камера подачі повітря, система вікон з термоізоляцією, а також системи вікон з одною віконницею.

Важливу роль у підтримці оптимального мікроклімату на свинокомплексах грає використання примусової вентиляції.

Така система вентиляції наводиться в дії в залежності від правил утримання тварин в тих чи інших приміщеннях (для свиноматок і м'ясних свиней необхідні особливі умови утримання).

Опалення та вентиляція свинокомплексів в зимовий період не менш важлива

У зимовий період система опалення повинна ставати додатковим джерелом тепла. Крім того, важлива підтримка аеробної та анаеробної мікрофлори гною. Необхідно кисневе насичення гною і в той же час видалення шкідливих газів.

Вкрай важливо підтримувати оптимальну температуру в приміщеннях, призначених для вирощування поросят і опоросу. Як правило, використовується підігрів підлоги. Крім того, над поросячою берложкою встановлюються нагріваючі інфрачервоні лампи.

Опалення та вентиляція свинокомплексів є вкрай важливими, так як будь-які втрати у відтворенні свиней є непоправними. Прийнятний мікроклімат забезпечує захист від таких втрат у вигляді абортації або відходу поросят, а також зниження статевого полювання у тварин.

Будь-які порушення в системі вентиляції або неправильне опалення свинокомплексів можуть привести до погіршення умов утримання свиней і, що, в свою чергу, позначиться на відтворенні поголів'я худоби.

Київ
Харків
Львiв

наша адреса:

04080, Київ, вул. Кирилiвська, 104

наш телефон:

+38 (044) 232-49-90 +38 (050) 405-95-09

наша пошта:

office@profinstall.com.ua
Київ
Харків
Львiв

наша адреса:

61072, Харкiв, пр-т Науки, 58

наш телефон:

+38 (057) 780-45-76 +38 (050) 405-95-03

наша пошта:

office@profinstall.com.ua
Київ
Харків
Львiв

наша адреса:

79000, Львiв, вул. Зелена, 115-б

наш телефон:

+38 (057) 780-45-76 +38 (050) 406 95 02

наша пошта:

office@profinstall.com.ua