Опалення та вентиляція птахофабрик

птицефабрикаЯк і у випадку зі свинокомплексами, опалення та вентиляція на птахофабриках грає важливу роль в створенні оптимального мікроклімату для поголів'я птиці і його реалізацію краще віддавати професійної компанії.

Необхідно регулювати не тільки температурний режим, але і вологість повітря, яка б перешкоджала виникненню пилу, але, в той же самий час, була абсолютно безпечною для птиці.

Як правило, необхідний рівень вологості на птахофабриках дорівнює 60-80 відсоткам.

Які вентиляційні системи використовуються для підтримання мікроклімату на птахофабриках

У пташниках використовуються вентилятори наступних типів:

  • Тунельні
  • Віконні
  • Шахтні
  • Торцеві
  • Дахові
  • Розгінні
  • Тунельні вентилятори

Даний тип вентиляторів ефективно видаляє шкідливі гази і навіть сприяє поліпшенню видимості. Знижують рівень чадного газу.

Віконні вентилятори

Як видно з назви, даний тип вентиляторів встановлюється на вікна і відноситься до класу так званих побутових вентиляторів.

Шахтні вентилятори

Цей тип вентиляторів призначений для повітрообміну в підземних приміщеннях, що видно із самої назви.

Торцеві вентилятори

Вони забезпечують циркуляцію повітря з мінімізацією повітряних втрат в приміщенні. До ряду переваг вентиляторів даного типу відноситься низький рівень шуму. Високий потік повітря досягається при мінімальному зусиллі.

Дахові вентилятори

Даний тип вентиляторів встановлюється на даху і застосовується з метою видалення повітря по вентиляційній шахті. Вентилятори дахові діляться за типом на відкриті і закриті.

Розгінні вентилятори

Призначені спеціально для тваринництва і фермерства. Інша їх назва - рециркуляційні. Вентилятори даного типу розташовуються по периметру всього приміщення, створюючи рухливість повітря.

Опалення птахофабрик грає не менш важливу роль, ніж вентиляція

Опалення в пташниках забезпечується за рахунок інфрачервоних ламп, а також газові повітронагрівачі (підвісні). У газових нагрівачах повітря використовується природний і зріджений газ.

Опалення та вентиляція птахофабрик грає найважливішу роль в розведенні птиці, тому монтажу нагрівальних повітря і вентиляційних систем приділяється особливо пильна увага.