Монтаж промислової вентиляції

Перед розбором монтажу систем вентиляції для промислових підприємств необхідно визначитися з метою встановлення обраного обладнання. Промислової вентиляцією називають особливий вид систем, призначений для обробки великої кількості повітря. Професійне обладнання здатне обробляти понад десяти тисяч кубічних метрів на годину. Саме критерій рівня витрати повітря є переважним у виборі вентиляції.

Сфера діяльності підприємства і загальна площа оброблюваної поверхні - першорядні завдання, які необхідно виявити перед підбором обладнання. Для промислових підприємств системи використовуються в умовах газо і паровиділення, які несуть собою шкідливі випаровування. Слідчо монтаж промислової вентиляції необхідний для підтримки якісного та чистого повітря, який відповідає нормам СанПін.

Види вентиляційних систем для промислових підприємств

Природні і механічні промислові вентиляції поділяються за способом спонукання повітря. Природна вентиляція встановлюється без подальшого втручання другорядних механізмів, вона працює за рахунок природного потоку повітря і зовнішніх чинників. Для забезпечення роботи механічної вентиляції використовуються додаткові механізми. Розберемо основні види систем за способом експлуатації:

  • Місцева, для спеціально відведеної зони приміщення;
  • Протидимна, використовується у випадку НС та інших технічних, непередбачених ситуаціях.
  • Загальнообмінна, для обробки повітря по всій площі приміщення;
  • Локальна, необхідна для очищення повітря і видалення шкідливих речовин.

Етапи монтажу промислової вентиляції

Існує загальноприйнятий алгоритм, за допомогою якого проектується і монтується система вентиляції для промислових підприємств. Окремі етапи монтажу класифікуються залежно від обраної системи і методу обробки повітря. Для проектування індивідуальної системи саме для вашого підприємства, потрібен професійний підхід і знання, підкріплені досвідом. Компанія Profinstall готова спроектувати і встановити системи для загальної площі або окремих зон промислових та інших підприємств.

Повний комплекс проведення настановних робіт вентиляції розділяється на три основних етапи, серед яких:

Підготовка

У підготовчий етап входить загальний аналіз використовуваного приміщення, з прорахунком площі під вентиляційні системи. Наступні дії полягають у виборі відповідного обладнання і його доставка до місця призначення.

Монтаж

Монтажні роботи здійснюються безпосередньо на місці, де планується використовувати обладнання. Наступні сили спрямовані на складання систем повітроводів і установку на місце використання. Потім фахівці збирають електрощит і підключають вентиляцію.

Пусконалагоджувальні роботи

Останній етап спрямований на виявлення несправностей і якість роботи змонтованих систем. Проводиться випробування для перевірки працездатності вентиляції та проект здається в експлуатацію в повністю завершеному вигляді.

Отримати консультацію від спеціаліста і замовити монтаж промислової вентиляції можна на нашому сайті. Ми готові надати кваліфіковану допомогу у виборі обладнання та провести повний комплекс робіт для забезпечення якісної вентиляції повітря на підприємстві.