Промисловий холод

 

Промисловий холод. Саме так називається ціла галузь, спрямована на охолодження, заморозку і тривале зберігання різних продуктів і технологічних процесів. Починається з невеликих торгових будівель і закінчується великими об'єктами промислового значення.

Зараз ні один напрямок харчової промисловості не обходиться без холодильної техніки. Це підприємства м'ясної, рибної або будь-якої іншої харчової промисловості. Потреба цих напрямків в холодильних пристроях очевидна, так як єдиний можливий спосіб зберегти харчові якості продуктів - помістити їх в зону низькотемпературного режиму. Основні галузі, в яких стрімко розвивається виробництво холодильного обладнання - охолодження, заморожування і довгострокове зберігання продуктів.

Таким чином, сфера використання холодильних систем визначається наступними організаціями: магазини, ресторани, м'ясокомбінати, рибзаводи, птахофабрики, молокозаводи, пивзаводи, холодокомбінати, наукові і медичні установи, різні виробництва з необхідністю охолодження, металургійні підприємства і багато іншого.

 

Основні види промислового холоду

Промисловий холод можна класифікувати по розкиду температурних режимів і по холодильній потужності.

 

По температурі розрізняються:

• середньотемпературний режим, який обмежується температурою від -10 до +10 градусів;
• низькотемпературний режим, який передбачає діапазон температури від -25 до -10 градусів;
• Наднизькотемпературний режим, який підтримує температуру на рівні від - 30 градусів і нижче.

 

За потужністю розрізняються:

• Холодильні системи малої потужності (побутової та комерційний сектор) - потужність до 20 кВт;
• Холодильні системи середньої потужності (супермаркети, виробничий сектор, технологічне обладнання) - потужність від 20 кВт до 300 кВт;
• Холодильні системи великої потужності (великі виробництва, централізовані системи холодопостачання, великі холодильні склади) - потужність понад 300 кВт;

 


Інжинірингова компанія Profinstall вже давно зайняла свою нішу на українському ринку «промислового холоду». Ми пропонує своїм клієнтам кращі рішення із застосуванням сучасних технологій. Але щоб реалізувати навіть найпростіший проект, необхідно знати тонкощі технологічних процесів і режимів охолодження різних продуктів, вміти проводити професійні розрахунки, враховувати всі основні характеристики приміщення: циркуляцію повітря, вологість, вентиляцію, температуру. Скласти точну проектну документацію і реалізувати проект найскладнішого рівня можуть тільки висококласні фахівці, що мають в цій справі величезний досвід.

 

У інжинірингової компанії ProfInstall працюють фахівці найвищої кваліфікації, ми реалізуємо проекти будь-якої складності в сфері «промислового холоду» від поставки обладнання до його монтажу та пуско-налагоджувальних робіт, включаючи комплексні рішення з будівельною частиною, генеральним проектуванням і суміжними технологічними процесами (Матеріальні трубопроводи, газове середовище, вентиляція, комплексні рішення по автоматизації і системи BMS).