Промислова аспірація

Призначення аспірації

 

Призначенням системи аспірації є запобігання поширенню шкідливих викидів від джерела в повітря робочої зони. Пристрій аспірації, як правило, потрібен на деревообробних, дробильних та інших підприємствах легкої та важкої промисловості, технологічний процес на яких відбувається з виділенням шкідливих речовин.

Аспірація відрізняється від вентиляції тим, що в вентиляції робота системи зосереджена на управлінні потоками повітря як таковими, а в аспірації повітря використовується лише в якості носія, а робота системи зосереджена на видаленні дрібних сухих частинок.

 

Застосування промислових систем пиловидалення

 

Системи промислової вентиляції застосовують для складів, виробничих ділянок та цехів, фармацевтичних підприємств, лабораторій, цехів по деревообробці, хлібобулочних підприємств, складів небезпечних речовин.

Вентиляція складу готової продукції

Вентиляція виробничого підприємства

Вентиляція фармацевтичного цеху

Вентиляція цеху деревообробки

Вентиляція цеху по виробництву порошків

Вентиляція складу цементної продукції

 

Типи аспіраційних установок

 

Аспіраційні установки мають свою градацію на два основних типи:

  1. Модульні агрегати;
  2. Моноблоки.

Модульні агрегати – досить габаритні пристрої, інші агрегати при необхідності  можна легко перемістити. Має підвищену ефективність очищення завдяки індивідуальному проектуванню під конкретні умови роботи і види обладнання. У конструкцію входить вентилятор, повітроводи, модулі ріжучого типу, сепаратори, система фільтрації та контейнери для забору відходів.

Моноблок – має дещо іншу конструкцію, в якій передбачається наявність вентилятора та фільтра-сепаратора, який буде очищати потоки повітря, що проходять через аспіраційний агрегат. У моноблоках накопичувач для відходів може бути як знімним, так і вбудованим. Аспіраційні блоки зазвичай продаються в готовому вигляді: після придбання їх буде досить встановити в потрібній виробничій зоні та підключити до вже наявних інженерних мереж.

 

Кваліфіковані фахівці компанії ProfInstall мають досвід і надають послуги в сфері проектування систем аспірації "під ключ".