Опалення, вентиляція і кондиціонування

 

Інжинірингова компанія ProfInstall є досвідченим проектувальником систем опалення, вентиляції та кондиціонування у різних сферах промисловості і цивільного будівництва.Наш досвід підтверджується безліччю спроектованих і реалізованих об'єктів.

 

В розділі проектування промислової вентиляції, компанія ProfInstall готова запропонувати інженерні системи починаючи від систем аспірації виробничого обладнання закінчуючи системами вентиляції чистих приміщень.
В області промислового опалення наші інженери готові надати рішення від застосування звичайних систем радіаторного опалення закінчуючи системами повітряного опалення за допомогою теплових насосів.
Досвід  ТОВ «Профінстал» у розділі кондиціонування дозволить надати замовнику рішення по будь-яким системам промислового холодопостачання і організувати системи промислового холоду будь-якої складності.

 

Компанія ProfInstall може надати безліч комплексних, гнучких і обгрунтованих рішень систем опалення, вентиляції та кондиціонування під будь-які потреби Замовника.

Основні етапи проектування:
1) Збір вихідних даних
2) Складання і узгодження ТЗ на проектування
3) Складання і узгодження концептуальних рішень
4) Складання ТЕО
5) Розробка проектної документації
6) Експертиза проекту
7) Розробка робочої документації
8) Авторський нагляд за будівництвом
9) Введення в експлуатацію


Збір вихідних даних.


Вихідні дані є основоположним елементом процесу проектування. З розвитком технологій і систем вентиляції та кондиціонування з'явилося безліч варіантів комплексних рішень однієї і тієї ж задачі. Відповідно, окрім збору архітектурних і технологічних вихідних даних перед провідними інженерами компанія ProfInstall ставиться завдання і отримання від Замовника розуміння очікуваного результату (ціна / якість, ціна / енергоефективність, ціна / комфорт).


Складання та узгодження ТЗ і концептуальних рішень.


Початковий та самий важливий етап, в ході якого визначаються основні характеристики майбутнього об'єкта будівництва / реконструкції. Без коректного закінчення даного етапу подальше проектування часто не має сенсу, проектна організація витрачає час і ресурси, а Замовник не отримує бажаного результату.


Складання ТЕО.


Цей етап часто опускається, але є досить важливим при виборі концепцій з різною ціновою політикою і різними підходами до енергоефективності, або при виборі необхідності в установці дорогого енергоефективного обладнання.


Розробка проектної документації.


Проектна документація - це комплект паперів, що містять матеріали у вигляді тексту і схемних рішень, що визначають різні рішення для майбутнього зведення, відновлення або реконструкції споруди. До складу проекту входить ряд документів, де містяться відомості в графічному і текстовому вигляді, наведені необхідні обчислення і додаткова інформація. Проектна документація не виконується для проведення по ній монтажних робіт, в ній не достатня деталізація. Але в ній присутній інший комплекс інформації включаючи необхідні розрахунки. Зведення або реконструкція будь-якої будівлі в більшості випадків вимагає дозволу відповідних державних органів. Його видають на основі проектної документації, оформити яку необхідно грамотно згідно вимог нормативної документації. Співробітники компанії ProfInstall розроблять і оформлять проектні документи згідно з чинними вимогами законодавства України.


Експертиза проекту.


Експертиза проектної документації - це комплекс заходів з оцінки відповідності проекту вимогам діючої нормативно-правової документації (будівельним нормам і правилам, державним стандартам, вимогам пожежної безпеки та вимогам санітарних норм). Наші фахівці мають багаторічний досвід в роботі з експертними організаціями і забезпечують якісну підтримку при проходженні експертизи.


Розробка робочої документації.


Робоча документація - комплект графічних документів, що містять необхідну і достатню інформацію у вигляді креслень і схем, призначених для будівельних і монтажних робіт. Наші інженери, завдяки постійно оновленному досвіду, здатні розробити і надати актуальні, якісні рішення в необхідному обсязі для виконання монтажних і пуско-налагоджувальних робіт.


Авторський нагляд за будівництвом і введення в експлуатацію.


Авторський нагляд - контроль особи, яка здійснила підготовку проектної документації, за дотриманням в процесі будівництва вимог проектної документації та підготовленої на її основі робочої документації. Мета авторського нагляду в будівництві - виключити необгрунтовані відступи від вимог проектної, робочої та кошторисної документації. Це гарантія того, що об'єкт будівництва візьмуть в експлуатацію, а його характеристики будуть відповідати інвестиційному задуму. Ми надаємо послуги із забезпечення авторського нагляду та супроводу об'єкта при здачі в експлуатацію.

Компанія ProfInstall надає повний комплекс робіт: проект, підбір обладнання, складання кошторису, поставка обладнання, монтаж, пуско-налагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.