Генеральне проектування

 

Інжинірингова компанія ProfInstall, досвідчений генпроектувальник
Компанія ТОВ «Профінстал» є провідною компанією в проектуванні об'єктів в якості генпідрядної організації, про це свідчить успішна реалізація проектів.
Генеральне проектування являє собою комплекс різних напрямків і всіх розділів проектування, кожне з яких відіграє важливу роль. Даний етап є одним з основоположних.
Співпрацювати з декількома різними фірмами, кожна з яких бере на себе окрему область завдань, незручно і повільно. Оптимальне рішення - одна кваліфікована організація, яка візьме на себе генеральне проектування. Співробітники інжинірингової компаніїї ProfInstall мають досвід в генпроектуванні від моменту отримання вихідних даних до здачі об'єкту в експлуатацію і готові взяти на себе такі завдання:


1. Вихідні дані.


Вихідні дані для проектування є основним елементом процесу, з отримання основних вихідних даних починається «легімітізація» об'єкта будівництва. Нижче наведено основний перелік вихідних даних:
- Містобудівні умови і обмеження (при необхідності може знадобитися розробляти ДПТ - детальний план території);
- Технічні умови на підключення до інженерних мереж;
- Інженерно-геологічні, геодезичні дослідження;
- Документи на правовласність земельною ділянкою;
- Документи на правовласність нерухомим майном (у разі його реконструкції);


2. Створення концепції проекту.


Початковий і найважливіший етап, в ході якого визначаються основні характеристики майбутнього об'єкта будівництва / реконструкції - площа, поверховість, концептуальні рішення, планування, зовнішній вигляд і дизайн.


3. Стадія «Проектна документація».


Зведення будь-якої будівлі вимагає дозволу відповідних державних органів. Його видають на основі проектної документації, оформити яку необхідно грамотно і чітко. Наші фахівці оформлять проектні документи згідно з чинними вимогами законодавства України.


4. Стадія «Робоча документація».


Всі роботи необхідно супроводжувати відповідними документами. Докладній розробці підлягають ключові конструктивні рішення і системи будівлі.


5. Експертиза проекту.


Експертиза проектної документації - це комплекс заходів з оцінки відповідності проектної документації вимогам технічних регламентів (будівельним нормам і правилам, державним стандартам, містобудівним нормам і т.д.), в тому числі санітарно-епідеміологічним, екологічним вимогам, вимогам пожежної безпеки, а також результатами інженерних вишукувань, і оцінка відповідності результатів інженерних вишукувань вимогам технічних регламентів.

Також експертиза проекту - важливий етап для забезпечення безпеки майбутнього споруджуваного об'єкта. Експертиза дозволяє забезпечити в проектній документації експлуатаційну безпеку, конструктивну надійність і стійкість створюваних будівель і споруд, високої якості архітектурних і проектних рішень, раціонального використання будівельних матеріалів, матеріальних, фінансових та енергетичних ресурсів. Наші фахівці мають багаторічний досвід в роботі з експертними організаціями і забезпечують її проходження якісно і в стислі терміни.


6. Авторський нагляд за будівництвом.


Авторський нагляд в будівництві має на увазі перевірку без застосування контрольно-вимірювальних і інструментальних засобів, тобто проводиться візуально або за документами. На практиці може виявитися, що оцінити виконання деяких вимог проекту без контрольно-вимірювальних засобів неможливо або недоцільно. У таких випадках нагляд виконується спільно з інструментальним контролем.
Проект будівництва або реконструкції об'єктів включає різні складові: архітектуру, планувальні, технологічні та інженерно-технічні рішення, комунікації, охорону навколишнього середовища. Ці складові повинні бути реалізовані в тому вигляді, як вони задумані і розроблені проектувальником.
Мета авторського нагляду в будівництві - виключити необгрунтовані відступи від вимог проектної, робочої та кошторисної документації. Це гарантія того, що об'єкт будівництва візьмуть в експлуатацію, а його характеристики будуть відповідати інвестиційному задуму.
Авторський нагляд проводять щодо: будівельно-монтажних робіт, об'єкта будівництва, конструктивних елементів і систем, виконавчої та кошторисної документації, документації закупівель, матеріалів і устаткування.


7. Введення в експлуатацію.


Завершивши будівництво, власник або відповідальна особа повинні підготувати необхідні документи для введення в експлуатацію об'єкта нерухомості. Що входить в пакет:
- Заява;
- паспорт та ідентифікаційний код власника;
- технічний паспорт (якщо є);
- повідомлення про початок будівельних робіт;
- довіреність на введення об'єкта в експлуатацію (потрібно при оформленні документів третьою особою);
- правовстановлюючий документ на землю.
Фахівці нашої компанії надають послуги з супроводу об'єкта при здачі в експлуатацію.