Високотехнологічне виробництво з виготовлення паперового пакування — СКЛАД ГОТОВОЇ ПРОДУКЦІЇ

 

Компанія «ProfInstall» успішно завершила проєкт «Реконструкція виробничого комплексу» для фабрики з сучасним високотехнологічним виробництвом, розташованим на території Харківської області, у місті Дергачі.

Це підприємство є українським підрозділом міжнародної компанії-виробника, якій спеціалізується на виготовлені паперового пакування та є лідером з виготовлення пакування для тютюнових виробів.

Частина будівлі проєктом реконструкції передбачається під склад готової продукції.

Також, передбачається влаштування розвантажувальної рампи та додаткових приміщень: зарядної, приміщення підготовки документації, приміщень венткамер.

Згідно з проєктом реконструкції підготовлюються під перспективне розширення з урахуванням наповнення площ складськими та допоміжними приміщеннями.

Також в рамках реконструкції передбачається встановлення додаткового водогрійного котла для потреб теплопостачання та встановлення додаткового котла для підігріву масла для технологічних потреб. Встановлення позначеного обладнання передбачається в чинному приміщенні котельні.

Побутові приміщення для персоналу (чинного та того, що додається проєктом реконструкції) розташовані в адміністративній частині будівлі.

 

Докладніше з цим проектом можна ознайомитись на нашому YouTube каналі: https://youtu.be/1XkaoNUPCaQ