Високотехнологічне виробництво з виготовлення паперового пакування — РОБОТА МОНТАЖНИКІВ

 

Компанія «ProfInstall» успішно завершила проєкт «Реконструкція виробничого комплексу» для фабрики з сучасним високотехнологічним виробництвом, розташованим на території Харківської області, у місті Дергачі.

Це підприємство є українським підрозділом міжнародної компанії-виробника, якій спеціалізується на виготовлені паперового пакування та є лідером з виготовлення пакування для тютюнових виробів.

 

Монтажна група компанії «ProfInstall» виконала наступні види робіт:

 

— Монтаж трубопроводів з подальшою перевіркою гідравлічним випробуванням під тиском 1,2 МПа. Після випробувань трубопровід визволяли від рідини, промивали та висушували стиснутим повітрям. Потім фарбували ґрунтом та двома шарами фарби згідно з вимогами СНіП 3.04.03-85 «Захист сталевих конструкцій і споруд від корозії».

— Всі роботи по монтажу, виготовленню та випробуванню провадять згідно з вимогами СНіП III- 05.05.-84 «Технологічне обладнання та технологічні трубопроводи» та СНіП III-42-80 «Магістральні трубопроводи. Правила організації будівництва, виробництва та приймання робіт».

— Монтаж обладнання на трубопроводи розчинника встановлювався через переходи ВР-ЗР для можливості ремонту та швидкого монтажу-демонтажу.Трубопроводи розчинника передбачені з нержавіючої сталі по ДЕСТ 9941-81, прокладки фторопластові (або з будь-яких інших матеріалів, стійких до дії розчинника). Всі з'єднання виконують зварюванням встик суцільним швом. Різьбові з'єднання в місцях встановлення арматури та обладнання.

— Після закінчення монтажу провадилось гідравлічне випробування на щільність випробувальним тиском 1,2 МПа. Режим випробування такий же, як і для трубопроводів стиснутого повітря. На зібраному і випробуваному трубопроводі виконують забарвлення по ДЕСТ 14202-69 «Трубопроводи промислових підприємств. Розпізнавальне забарвлення, попереджуючи знаки та маркувальні щітки».

— Монтаж вентиляційного обладнання виконувати відповідно до чинних норм і стандартів.

— Монтаж освітлювальних щитів виконувався з автоматичними вимикачами, до яких під'єднали загальне та аварійне освітлення.

— Світлотехнічна частина проєкту повинна бути виконана відповідно до ДБН В.2.5 -28-2018 «Природне і штучне освітлення», Правила улаштування електроустановок ПУЕ, норм і правил по монтажу світлотехнічного обладнання.

— Електропроводка виконана мідними вогнестійкими безгалогенними кабелями, не розповсюджуючими горіння, з низьким димогазовиділенням і мідними кабелями, не розповсюджуючими горіння в електромонтажних кабель-каналах відкрито по будівельним конструкціям, а також мідними проводами, не розповсюджуючими горіння, в захисних гофрованих трубах із самозагасаючого ПВХ-пластикату.

— Монтажні роботи виконувати згідно з робочою документацією, СНіП 3.05.07-85, а також інструкцій по експлуатації на запроєктоване обладнання. Усі інші правила техніки безпеки також ретельно дотримувалися.

 

Докладніше з цим проектом можна ознайомитись на нашому YouTube каналі: https://youtu.be/EazI1vCscO8