Михайло Безсмолов

Михайло Безсмолов

Провідний інженер-проектувальник

Михайло Безсмолов

У компанії ProfInstall займається:

  • Здійсненням повного комплексу робіт з проектування об'єкта від розробки концепту до видачі робочої документації (розрахунки, креслення, принципові схеми, специфікації, пояснювальна записка і т.д.);
  • Плануванням термінів виконання робіт по своїм об'єктах;
  • Спілкуванням з Замовником в процесі проектування з технічних питань (отримання необхідних вихідних даних, узгодження з ним проектних рішень);
  • Спілкуванням з постачальниками обладнання (видача запитів на підбір обладнання);
  • Наданням технічної підтримки керівникам проектів і виробничому відділу в процесі виконання монтажних робіт на об'єкті (при необхідності авторський нагляд).

Освіта:

Закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «Теплові електричні станції» та здобув кваліфікацію інженера-енергетика.

Пройшов ряд професійних навчальних тренінгів і семінарів по опаленню, вентиляції, кондиціонуванню повітря, теплопостачанню та будівельній теплофізиці.

 

Досвід роботи:

З 2010 року працював інженером в проектних і монтажних компаніях (ТОВ «УКРГАЗНІІПРОЕКТ», ПАТ "Укргазпроект", ЗАТ «Нефтьстальконструкція», ТОВ «Пром-Інвент», ТОВ «Клімат Партнер»).

Сертифікати і дипломи

Зв'яжіться з нами

Дякую за звернення!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.