"Філіп Морріс" Україна

Хар.обл, с. Докучаєвське, Польовий в’їзд 1

Технічні характеристики

Замовник:

"Філіп Морріс" Україна

Дата реалізації:

2017-2018 рр.

Регiон:

Хар.обл, с. Докучаєвське, Польовий в’їзд 1

Роботи:

Ділянка фільтрів КДФ;

Ділянка склад дерев'яних піддонів.

Короткий опис робіт:

  • аудит проекту ОВiК, зроблений сторонньою організацією;
  • поставка і монтаж систем опалення, вентиляції та кондиціонування (ОВiК);
  • проектування, виготовлення шафи управління і монтаж систем автоматизації опалення вентиляції і кондиціонування на базі контролера Siemens;
  • модернізація припливних установок;
  • установка секції адіобатіческого зволожувача;
  • пуско-налагоджувальні роботи, паспортизація систем.

Philip Morris International (Філіп Морріс Інтернешнл - ФМІ) вийшла на український ринок в 1994 році. На сьогодні компанія має сучасну фабрику в Харкові, де проводиться ряд міжнародних брендів як для українського, так і для зарубіжних ринків. У 2016 році Україна стала одним з перших ринків, де ФМІ представила свій революційний продукт iQOS ™, заснований на інноваційній технології HeatControl ™.

У 2017-2018 році компанія «Profinstall» виконала ряд робіт з постачання та монтажу систем опалення, вентиляції та кондиціонування на тютюновому виробництві.

Роботи розпочалися з аудиту вже існуючого проекту у замовника. За результатами якого, було прийнято рішення про модернізацію систем вентиляції на ділянках фільтроделательних машин для поліпшення кліматичних умов на робочих місцях.

Були виконані роботи по установці, монтажу, підключенню і пуско-налагодженню додаткового вентиляційного обладнання.

Також, в новій вентиляційній установці для забезпечення необхідних кліматичних умов в буфері HTM було передбачено місце для вбудованої секції адіабатичного зволожувача, який в подальшому було змонтовано.

Для установки холодильної машини (чиллера), був проведений розрахунок міцності існуючих металевих конструкцій. За результатами якого, був виконаний демонтаж старої конструкції. Розроблена і змонтована нова.

До всього обладнання, фахівцями відділу ОВ (АОВ) була розроблена локальна система автоматизації, яка була інтегрована в загальнозаводську систему BMS (Building Management System). Проведено пуско-налагоджувальні роботи і паспортизація систем.

Зв'яжіться з нами

Дякую за звернення!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.